Ansatte

Her finner du en liste over alle de ansatte, med telefonnummer og e-postadresse

,

Nina Lodgaard

Siv.ing. MRIF Daglig leder, Avd.leder Elektro

Prosjektadministrasjon, prosjektering Elektroteknikk


Mobil: 93 24 31 41
E-post: nina@pumn.no
,

Odd Tillerli

Siv.ing. MRIF Avd.leder Prosjektadministrasjon/ Styreleder

Prosjektadministrasjon, prosjektering bygge- og anleggsteknikk


Mobil: 45 00 73 00
E-post: odd@pumn.no
,

Steinar Aamo

Siv. ing. MRIF

Prosjektadministrasjon, prosjektering bygge- og anleggsteknikk


Mobil: 45 00 73 01
E-post: steinar@pumn.no
,

Morten Torset

Siv. ing. MRIF

Prosjektadministrasjon, prosjektering bygge- og anleggsteknikk


Mobil: 45 00 73 02
E-post: morten@pumn.no

Grete Rønning

Teknisk tegner, kontorsjef


Mobil: 45 00 73 15
E-post: grete@pumn.no
,

Knut Korvald

Ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 45 00 73 07
E-post: knutk@pumn.no
,

Roy H. Dahl

Siv. ing. Avd.leder Brann

Prosjektadministrasjon, prosjektering bygge- og anleggsteknikk, brannteknikk


Mobil: 45 00 73 12
E-post: roy@pumn.no
,

Oddvar Kristiansen

Ing. Avd.leder VVA-teknikk, Hitra og Frøya

Prosjektadministrasjon, prosjektering VVA-teknikk, bygge-og anleggsteknikk


Mobil: 45 00 73 13
E-post: oddvar@pumn.no
,

Helen Strøm

Prosjektsekretær


Mobil: 45 00 73 06
E-post: helen@pumn.no
,

Fredrik Eriksen

Siv. ing. MRIF Avd.leder VVS

Prosjektadministrasjon, prosjektering VVS-teknikk


Mobil: 91 84 16 16
E-post: fredrik@pumn.no
,

Arthur Høyen

Siv. ing. Avd.leder Stjørdal

Prosjektadministrasjon


Mobil: 92 22 02 98
E-post: arthur@pumn.no
,

Knut Ivar Grønning

Ing.

Prosjektadministrasjon, prosjektering VVS-teknikk


Mobil: 97 19 19 80
E-post: knutg@pumn.no
,

Rune Grandetrø

Siv. ing. Avd.leder Byggeteknikk

Prosjektering bygge- og anleggsteknikk


Mobil: 90 74 08 20
E-post: rune@pumn.no
,

Knut Inge Rye

Siv.ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 98 02 03 85
E-post: knutr@pumn.no
,

Ermin Bektesevic

Ing.

Prosjektering Elektroteknikk


Mobil: 93 25 62 62
E-post: ermin@pumn.no
,

Lars Erik Huseby

Ing.

Prosjektering bygge- og anleggsteknikk


Mobil: 90 65 22 98
E-post: larsh@pumn.no
,

Ove Johansen

Ing.

Prosjektadministrasjon, Prosjektering Elektroteknikk


Mobil: 45 00 73 11
E-post: ove@pumn.no
,

Thomas Jansson

Ing.

Prosjektering Elektroteknikk


Mobil: 45 00 73 04
E-post: thomas@pumn.no
,

Øyvind Keiserås

Ing.

Prosjektering VVS-teknikk


Mobil: 95 74 34 97
E-post: oyvind@pumn.no
,

Hans Helgesen

Ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 91 56 71 11
E-post: hans@pumn.no
,

Tord Tangvik Ophus

Ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 93 03 98 70
E-post: tord@pumn.no
,

Gunnar Rose

Ing.

Prosjektering VVA-teknikk


Mobil: 91 65 62 89
E-post: gunnar@pumn.no
,

Morten Grande

Ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 47 65 44 99
E-post: morteng@pumn.no
,

Jørn Lefstad

Siv.ing.

Prosjektering bygge-og anleggsteknikk


Mobil: 97 61 38 66
E-post: jorn@pumn.no
,

Yngve Røst

Ing.

Prosjektering Elektroteknikk


Mobil: 97 75 13 99
E-post: yngve@pumn.no
,

Ingunn Tøvik Andersen

Ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 95 75 35 61
E-post: ingunn@pumn.no
,

Jørgen Olsen

Ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 99 29 44 21
E-post: jorgen@pumn.no
,

Sven Erik Totland

Ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 97 05 31 88
E-post: sven@pumn.no
,

Trine Drevland Jakobsen

Ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 91 83 19 79
E-post: trinedj@pumn.no
,

Magnus Bjerke

Ing.

Prosjektering VVA-teknikk


Mobil: 98 09 14 04
E-post: magnus@pumn.no
,

Annelin Risnes

Siv.ing.

Prosjektering VVS-teknikk


Mobil: 47 60 42 41
E-post: annelin@pumn.no
,

Christer Rake

Ing.

Brannteknikk


Mobil: 97 97 41 84
E-post: christer@pumn.no
,

Jørn Aspli

Siv.ing.

Prosjektadministrasjon


Mobil: 96 62 27 76
E-post: jorna@pumn.no